ateliér & príroda

fotografovanie je možné v ateliéri, alebo v prírode

Výhodou ateliéru je strecha nad hlavou a zázemie. Fotografovanie je možné za akéhokoľvek počasia, bez problémov sa môžete prezliecť či prebaliť dieťatko. Fotografovanie v prírode je vždy zážitok – dieťatko objavuje svet, je prirodzené a uvoľnené. Každé fotografovanie je jedinečné, pretože príroda je ten najlepší ateliér.

náš cenník

hračky & zábava

fotografovanie ako zážitok

Fotografovanie môže byť pre niektoré detičky zo začiatku stresujúce, snažím sa preto vytvoriť veselú a uvoľnenú atmosféru. Dieťa nikdy do ničoho netlačím na silu, neponáhľam sa a fotografovanie beriem ako spoločnú hru. V ateliéri máme množstvo hračiek, o zábvavu je postarané :)

náš cenník
naše hračky

Kto som?

niekoľko slov o mojej práci

Detskej fotografii sa venujem od roku 2011. Preferujem jednoduchú, čistú fotografiu zameranú v prvom rade na dieťa, jeho osobnosť a emócie. Snažím sa vyhýbať gýčovým dekoráciám a umelým pózam. Mojím cieľom je zachytiť dieťa v jeho čistej prirodzenosti, spontánny smiech, radosť, detskú úprimnosť a niekedy aj plač – jednoducho všetko, čo patrí k detskej nevinnosti. Ak vás moja práca zaujala a máte záujem o fotografovanie, neváhajte ma kontaktovať.

Ing. Petra Horáková

fotograf

Mgr. art. Martin Hartiník

manažér / asistent

Máte na nás otázky? Babyateliér vám odpovie...

V prípade rezervácie, alebo akýchkoľvek iných otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho kontaktného formulára.